gabinet medycyny estetycznej - Auri

Volift

JEDEN ZABIEG – EFEKT NA 9 MIESIĘCY!

• wygładzenie i poprawa jakości skóry
• wyrównanie drobnych zmarszczek
• długotrwałe nawilżenie
• przywrócenie elastyczności i jędrności

Zabieg z wykorzystaniem Juvéderm® VOLITE to małoinwazyjny zabieg mezoterapii przeznaczony do poprawy nawilżenia, elastyczności oraz usunięcia drobnych zmarszczek. Efekt utrzymuje się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednej sesji. Wysoka zdolność zawartego w preparacie kwasu hialuronowego do wiązania wody poprawia nawilżenie, pomaga zagęścić warstwę naskórka, stymuluje również produkcję kolagenu. Rezultaty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu.

Juvéderm® VOLITE jest produkowany z wykorzystaniem opatentowanej przez firmę Allergan technologii VYCROSS®, która łączy nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, tworząc ściśle usieciowany żel o intensywnym działaniu.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, lidokaina.

Opis zabiegu

Produkt Juvéderm® VOLITE (zawierający kwas hialuronowy) jest wstrzykiwany do skóry właściwej (warstwy skóry znajdującej się pod naskórkiem). Może być stosowany do wykonywania zabiegów w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Zawiera środek znieczulający, lidokainę, w celu zapewnienia największego możliwego komfortu podczas zabiegu. W trakcie szczegółowej konsultacji lekarz medycyny estetycznej omówi i ustali ilość produktu niezbędną do uzyskania rezultatów pożądanych przez pacjenta.

Zazwyczaj do uzyskania najlepszych efektów zaleca się podanie jednorazowo 2 ml preparatu na twarz. Szyja, dekolt, dłonie – najczęściej wystarcza 1 ml Volite.

Czas trwania zabiegu: ok. 60 minut.

cena zabiegu: 1ml 1400pln, 2ml 2500pln

 

Wskazania

• przesuszenie skóry na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach
• utrata elastyczności i gładkości
• widoczna siateczka drobnych zmarszczek
• skóra wiotka, szara, cienka

Stosowanie

Zabieg Juvederm Volite to zabieg jednorazowy. Nie ma konieczności wykonania serii, by uzyskać optymalny efekt. Rezultaty w postaci odmłodzenia skóry i wyraźnej poprawy jej jakości utrzymują się ok. 9 miesięcy.