gabinet medycyny estetycznej - Auri

Oczyszczanie skóry

Oczyszczanie skóry w salonie kosmetycznym sprawdzi się u osób z cerą tłustą i trądzikową. Tacy pacjenci zmagają się bowiem z nadmiarem sebum oraz trudnymi do usunięcia wągrami. Domowe sposoby mogą okazać się w tym przypadku niewystarczające. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, które oferuje współczesna kosmetologia, pozwoli cieszyć się piękną, zdrową i znakomicie oczyszczoną skórą. Z szerokiej oferty zabiegów, skorzystać można również w naszym gabinecie. W jaki sposób one wyglądają oraz jakich efektów można się spodziewać?

Peelingi medyczne dla oczyszczenia skóry

Przy peelingach medycznych w celu złuszczenia skóry, wykorzystywane są różnego rodzaju substancje chemiczne. Tego rodzaju peeling sprawdza się doskonale dla pacjentów, którzy oczekują ogólnej poprawy wyglądu i jakości skóry. Dzięki zabiegowi poprawia się jej napięcie, ale również spłyceniu ulegają zmarszczki. Peeling chemiczny wspomaga leczenie trądziku i powstałych po nim blizn oraz przebarwień. Najczęściej wykorzystywane są alfa i beta hydroksykwasy oraz pochodne tych związków. Dobór preparatu uzależniony jest od potrzeb konkretnego pacjenta. Peeling może być więc mniej lub bardziej intensywny. Najczęściej wykonywany jest na twarzy, dekolcie oraz plecach. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, które przynosi długotrwałe efekty. Naszym klientom proponujemy między innymi peeling migdałowy, glikolowy, peeling kwasem azelainowym lub kwasem salicylowym.

Wykorzystanie lasera do poprawy wyglądu skóry

Peelingi laserowe należą do najskuteczniejszych metod usuwania powierzchniowej warstwy naskórka. W rezultacie osiągnąć można znakomity efekt odmłodzenia, ujędrnienia skóry, a także zlikwidować blizny, zmarszczki i przebarwienia oraz ujednolicić jej odcień. Oczyszczanie skóry za pomocą peelingu laserowego, pozwala na jej odświeżenie i poprawienie napięcia oraz dodanie cerze blasku.

 

W Gabinecie Medycyny Estetycznej AURI można poddać się m.in. laserowemu peelingowi węglowemu. To zabieg wykonywany z wykorzystaniem specjalnej maski węglowej oraz nowoczesnego lasera Q-Switch. Skóra twarzy lub dekoltu pokryta zostaje przygotowaną wcześniej zawiesiną węgla. Naświetlanie promieniem lasera sprawia, że drobinki węgla wnikają w zagłębienia oraz pory, absorbując energię światła laserowego. W rezultacie ma miejsce oczyszczenie i zwężenie porów skóry, zmniejszają się stany zapalne, skóra uzyskuje odpowiedni koloryt, a także stabilizuje się wydzielanie sebum. Doświadczony personel AURI wykorzystuje wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt znanych i cenionych na rynku producentów. Dzięki temu nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością.