gabinet medycyny estetycznej - Auri

Powiększanie i modelowanie ust

Cena: 950 pln 1ml
Czas trwania zabiegu: 30 min
Dla kogo przeznaczony jest zabieg:

Zabiegi na usta i okolicę to nie tylko powiększanie ust. To również korekta opadających kącików ust oraz likwidacja zmarszczek palacza czy ujędrnienie i nawilżenie ust. W AURI to Państwo decydują, czy zabieg ma znacząco powiększyć usta, czy tylko poprawić ich ogólną kondycję, wyrównać ewentualne asymetrie lub poprawić kontur.

Rekonwalescencja: należy pić dużo wody

Sposób przygotowania do zabiegu: brak zaleceń
Zabieg wykonuje : lekarz

Wskazania:

Przeciwwskazania:

Informacja rozszerzona:

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym ciele. Jego główną cechą jest wiązanie wody, przez co odpowiada za prawidłowe nawilżenie tkanek. Wypełnianie ust polega na wprowadzeniu do nich tej substancji w formie żelu, co prowadzi do wygładzenia skóry i przywrócenia jej prawidłowego nawilżenia. Na 7 dni przed zabiegiem powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego należy unikać przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi oraz  na 5 dni przez zabiegiem unikać przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów Gingko Biloba. W dniu zabiegu powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego należy unikać sauny, solarium, łaźni parowej itp., jak również unikać intensywnego wysiłku fizycznego. W dniu zabiegu nie zaleca się makijażu ani innych czynności, które niosłyby ryzyko zainfekowania miejsc iniekcji (np. dotykania, pocierania brudnymi rękami, itp.).

powiekszanie-i-modelowanie-ust

Powiększanie ust – Grodzisk Mazowiecki

Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego należy do jednego z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych. Wykonuje się go w momencie, gdy naturalne usta są zbyt wąskie lub asymetryczne. Powiększanie ust w naszym gabinecie w Grodzisku Mazowieckim potrafi znacząco zniwelować opadanie kącików, pojawianie się zmarszczek oraz zanik czerwieni wargowej. Całość odbywa się pod okiem doświadczonych specjalistów.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – Skierniewice, Żyrardów

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Kwas hialuronowy wstrzykiwany jest za pomocą cienkiej igły w wybrane miejsca na ustach oraz w ich okolicach. Wybór obszaru zależny jest od oczekiwanego efektu. Celem zabiegu może być bowiem jedynie wymodelowanie konturu lub podniesienie kącików ust albo też dokonanie ich powiększenia. Zapraszamy do naszego gabinetu w Skierniewicach oraz w Żyrardowie. Liczy się dla nas przede wszystkim pełne zadowolenie i satysfakcja klienta.