gabinet medycyny estetycznej - Auri

mezoterapia igłowa

Czas trwania zabiegu: 30 min

Cena: od 350pln w zależności od preparatu

Rekonwalescencja: brak wskazań

Sposób przygotowania do zabiegu: brak zaleceń

Zabieg wykonuje lekarz

Dla kogo jest przeznaczony ten rodzaj zabiegu:

Dla każdej osoby, która chce aktywnie zregenerować swoją skórę poprzez aktywne nawilżanie, stymulację wzrostu komórkowego oraz zwiększenie gęstości skóry właściwej. Mezoterapię igłową można stosować na następujących obszarach: twarz, szyja, dekolt, dłonie, pośladki, uda, brzuch, skóra głowy (owłosiona). Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniej rewitalizującym skórę zabiegów.

Wskazania:

Przeciwwskazania:

Mezoterapia-iglowa1

Informacja szczegółowa:

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Cechuje go całkowita bezbolesność oraz natychmiastowa skuteczność. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo. Mezoterapia wykonywana jest za pomocą specjalnego zestawu mikroigieł. Skład koktajlu dostosowany jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. Wstrzykiwane leki to m.in.: kwas hialuronowy, L-karnityna czy kofeina. Mezoterapia  igłowa jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy oraz ciała. Metodę stosuje w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających, a także w leczeniu cellulitu i rozstępów. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.

Efekty

Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Specjalne koktajle powodują blokadę impulsów komórkowych, które są odpowiedzialne za spalanie energii, przyswajanie tłuszczu i przyspieszanie krążenia. W przypadku łysienia proces zostaje zatrzymany, a w ok. 20% przypadków następuje odrastanie włosów. Skuteczność mezoterapii została również potwierdzona w walce z cellulitem. Poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych skutkuje ujędrnieniem skóry i całkowitym usunięciem lub znacznym zredukowaniem efektu skórki pomarańczowej.

Mezoterapia igłowa – Skierniewice

Piękną, zdrową i gładką skórę można uzyskać, wybierając mezoterapię igłową, jaką oferujemy w naszym gabinecie AURI Medycyna Estetyczna w Skierniewicach. Jest to zabieg, w czasie którego stosuje się zestaw mikroigieł połączony wraz z indywidualnie dobranym koktajlem substancji aktywnych. Pozwala przywrócić jędrność skóry, a także intensywnie ją odżywić oraz odbudować. To skuteczna i bezbolesna metoda o wysokiej skuteczności. Dzięki temu cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród wielu klientów.

Mezoterapia w AURI Medycyna Estetyczna w Grodzisku Mazowieckim

Proponowana mezoterapia igłowa w AURI Medycyna Estetyczna w Grodzisku Mazowieckim to jeden z wielu zabiegów, jakie możemy zaproponować naszym klientom. Wyróżnia go wysoka skuteczność, wszechstronność zastosowania oraz wachlarz możliwości, jeśli chodzi o stosowane preparaty. Koktajle dobierane są indywidualnie, aby maksymalnie wzmocnić pożądany efekt i osiągnąć cel. Zabieg trwa około 30 minut, a co najważniejsze – cechuje się natychmiastowym efektem. Mimo stosowanych mikroigieł jest również całkowicie bezbolesny.