gabinet medycyny estetycznej - Auri

Laserowe odmładzanie CO2, Resurfacing

Głębokie laserowe odmładzanie skóry

Czas trwania zabiegu: 60 min

Cena: 1200 pln twarz, 1500 pln twarz + szyja,  1000pln – dłonie

Dla kogo jest przeznaczony ten rodzaj zabiegu:

Rekonawalenscencja: w zależności od intensywności zabiegu i rodzaju skóry do 7 dni

Sposób przygotowania do zabiegu: 

Specjalista wykonujący zabieg: lekarz

Wskazania:

Przeciwwskazania do zabiegu

Zasada działania metody

Przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju i wielkości powierzchni skóry poddawanej leczeniu oraz wrażliwości pacjenta. Przed każdym zabiegiem zarówno pacjent jak i lekarz zakładają specjalne okulary chroniące oczy przed promieniowaniem laserowym. Następnie wykonuje się test celem dobrania optymalnej energii lasera. Dopiero po teście wykonuje się zabieg na większej powierzchni skóry. Impulsy lasera odczuwane są jako niewielkie pieczenie. Czas trwania zabiegu jest uzależniony przede wszystkim od wielkości powierzchni poddawanej terapii i wynosi od kilku do kilkudziesięciu minut. Zabieg nie wyłącza większości osób z życia codziennego i bezpośrednio po nim można powrócić do swoich obowiązków.

Co się dzieje po zabiegu?

Pozytywne zmiany na skórze widoczne są już po pierwszym zabiegu z użyciem lasera Pixel. Skóra stopniowo stanie się miękka, gładka, napięta i świeża. Drobne zmarszczki wokół oczu staną się mniej widoczne. Zanikają także przebarwienia, brązowe plamki starcze i posłoneczne zmiany pigmentowe. Kilkadziesiąt minut po zabiegu pieczenie skóry nieznacznie się nasila, przez ok. 2h odczuwalny jest dyskomfort podobny jak po łagodnym poparzeniu słonecznym. Powstające zaczerwienienie i nieznaczny obrzęk uzależnione są od rodzaju skóry i wykonywanego zabiegu. Obrzęk ustępuje zwykle po 2-3 dniach. Zaczerwienienie utrzymuje się około 5-7 dni, co jest stanem normalnym przy tak głębokiej penetracji skóry. Odnowa naskórka rozpoczyna się natychmiast po zabiegu i trwa kilkadziesiąt godzin. Procesowi regeneracji towarzyszą zbrązowienie skóry utrzymujące się przez okres 3-14 dni (w zależności od intensywności zabiegu) oraz jej złuszczanie, któremu nie towarzyszy ból i dzięki któremu w naturalny i intensywny sposób usuwane są martwe komórki. W tym czasie skórę należy pielęgnować łagodnymi preparatami nawilżającymi, które zamaskują ślady łuszczenia.

Postępowanie po zabiegu

Efekty uboczne terapii laserowej

W przypadku wystąpienia działań niepożądanych

Efekty leczenia bliz potrądzikowych

Naprężenie, wygładzenie i rozjaśnienie skóry po zabiegu CO2

Likwidacja blizn potrądzikowych

Likwidacja zmarszczek

Zabiegi odmładzajace – Skierniewice

Zabieg głębokiego laserowego odmładzania skóry CO2 jest bardzo dobry dla skóry, ponieważ nie tylko przyczynia się do poprawy jej wyglądu, ale również ma działanie lecznicze. Polega na biostymulacji tkanek i niesie ze sobą wiele korzyści. Dzięki niemu przywrócić można cerze zdrowy koloryt oraz sprawić, że zmarszczki będą mniej widocznie. Zabiegi odmładzające przeprowadzić można w naszym gabinecie w Skierniewicach. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. U nas można liczyć wyłącznie na najlepszej jakości usługi.

Zabiegi odmładzające w naszym gabinecie w Skierniewicach

Światło emitowane w trakcie głębokiego laserowego odmładzania pobudza komórki do wytwarzania kolagenu oraz elastyny. Zasadniczo zabiegowi poddać można dowolną część ciała, jednak najczęściej wykonuje się je na skórze szyi, ramion, twarzy, dekoltu oraz dłoni. W trakcie aplikacji impulsu lasera w bardzo małym stopniu możliwe jest odczuwanie dyskomfortu w postaci pieczenia czy kłucia. Po zakończeniu pojawia się niewielki obrzęk ustępujący po upływie kilku godzin lub dni. Zabiegi odmładzające wykonywane w naszym gabinecie w Skierniewicach umożliwiają likwidację zmian naczyniowych, trądzikowych i przebarwień. Dzięki nim skóra wygląda młodo, świeżo oraz zyskuje blask.