gabinet medycyny estetycznej - Auri

Laseroterapia

Laser to urządzenie wytwarzające i wzmacniające wiązkę promieniowania elektromagnetycznego, zwykle światła, ale otrzymywane promienie charakteryzują się dużo większym natężeniem niż konwencjonalne źródła światła. Najpopularniejsze lasery to:

Siedem pierwszych określa się laserami „twardymi”, a moc ich promieniowania w porównaniu ze źródłami konwencjonalnymi jest dużo większa. Zabiegi te wykonywane są przez lekarzy i noszą miano skalpeli laserowych. Lasery CO2 i neodymowy służą do usuwania brodawek zwykłych, tatuaży, blizn. Laser argonowy stosuje się przy leczeniu plam, plam barwnikowych i zmian naczyniowych, teleangiektazji. Lasery holmowy i erbowy mogą być stosowane jako narzędzia tnące i powodują momentalne odparowanie tkanki, czyli ablację, w ten sposób unika się nekrozy tkanki. Laser erbowy stosuje się do usuwania zmarszczek (skin resurfacing). Lasery o małej mocy „miękkie” biostymulujące, helowo-neonowe i półprzewodnikowe pobudzają produkcję kolagenu, przyspieszają gojenie się ran, usuwają zmarszczki, przebarwienia skóry, plamy barwnikowe, blizny, ostudę a także leczą trądzik pospolity i nadmierne rogowacenie skóry.

Likwidacja przebarwień – Rawa Mazowiecka

Przebarwienia mogą przybierać różną postać. Zazwyczaj są ciemniejsze od naturalnego koloru skóry. Pojawiają się w wyniku nieprawidłowego gromadzenia się melaniny, natomiast przyczyną takiego stanu rzeczy bywa nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne lub też problemy ze zdrowiem. Zabiegi laserowy wykonywane w Rawie Mazowieckiej pozwalają pozbyć się tego problemu. Wszystko odbywa się w profesjonalnych warunkach i przy wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie sprzętu.

Likwidacja przebarwień w AURI w Skierniewicach i Żyrardowie

W celu usunięcia nieestetycznych przebarwień za pomocą lasera należy najpierw dokładnie oczyścić obszar zabiegowy i przywrócić skórze naturalne pH. Przy wykorzystaniu specjalistycznej głowicy dokonuje się naświetlania powierzchni skóry, na której znajdują się przebarwienia. Światło laserowe wychwytywane jest przez melaninę, natomiast sama skóra pozostanie nienaruszona. Efekty są zadowalające. Zabiegi laserowe przeprowadzić można również w Skierniewicach. Zapraszamy także mieszkańców Żyrardowa na wysokiej jakości zabiegi laserowe, które znacząco poprawią wygląd skóry.

LASEROWE ODMŁADZANIE CO2 | PEELINGI LASEROWE | LASEROWY PEELING WĘGLOWY | ZAMYKANIE NACZYŃ VARILITET | USUWANIE BRODAWEK | DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER DUET