gabinet medycyny estetycznej - Auri

EXILIS

Czas trwania zabiegu: od 20 do 60 min


Cena: od 200 zł do 800 zł w zależności od okolicy

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu: Dla osób chcących zachować młodość i jędrność skóry na dłużej.

Rekonwalescencja: brak

Specjalista wykonujący zabieg: Monika Brudzyńska

Sposób przygotowania do zabiegu:

Dzień przed zabiegiem zalecane jest wypicie 1, 5 – 2, 5 l wody. Pomaga to głębokiemu nawilżenie skóry, co skutkuje większą zawartością cząsteczek wody. W trakcie zabiegu cząsteczki wody ocierają się o siebie wywołując zwiększone ciepło w tkankach,  co ma zasadniczy wpływ na efekty zabiegu.

EXILIS CRT  jest urządzeniem najnowszej generacji wykorzystującym technologię CRT (Collagen Refill Technology) do wykonania nieinwazyjnego zabiegu ujędrniającego, liftingującego skórę ciała. Zabieg daje doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, wyszczuplenia, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Technologia CRT remodeluje kolagen i radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy. Co ważne –  Exilis można  stosować na wszystkich fototypach skóry przez cały rok, ponieważ proces leczenia nie jest oparty na absorpcji energii przez chromofory.

Wskazania:

Przeciwwskazania:

Informacje szczegółowe:

Działanie technologii CRT polega na stymulowaniu przez ciepło włókien kolagenowych o potrójnie spiralnej strukturze. Implikuje to proces rozplątywania włókien. Fale ultradźwiękowe mechanicznie przerywają włókna kolagenowe. Połączenie dwóch oddziaływań energii powoduje szybki i wydajny proces rozdzielania włókien kolagenowych. W efekcie struktura skóry wypełnia się nowym kolagenem.

stymulowane-przez-cieplo-wlokien-kolagenowych-

Modelowanie sylwetki:

Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości System EXILIS Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki i zastosować terapię. System EXILIS jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, a kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne.

modelowanie_sylwetki_-Fale-ultradzwiekoweFale ultradźwiękowe systemu EXILIS przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nieosłonięte komórki tłuszczowe są wtedy łatwiej dostępne niż kiedykolwiek i podatne na skuteczną terapię.

modelowanie_sylwetki_-redukcja_tkanki_tluszczowej Energia o wysokiej częstotliwości powoduje precyzyjne głębokie nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

ODMŁADZANIE TWARZY

TECHNOLOGIA CRT

Rewolucyjna technologia aparatu Exilis pozwala osiągnąć doskonałe efekty zabiegowe przy zmniejszonej liczbie zabiegów podczas redukcji zmarszczek i ujędrnianiu skóry.

COLLAGEN REFILL TECHNOLOGY (CRT)

Remodeling kolagenu CTR

Po zabiegu:

NIEZRÓWNANE ZALETY

NIEZROWNANE ZALETY CTR

Stosowanie terapii

CTR-Redukcja-objetosci-tluszczu-

CTR Redukcja zmarszczek i Ujędrnianie skóry