gabinet medycyny estetycznej - Auri

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne prowadzą do złuszczania skóry z użyciem substancji chemicznych. Najczęściej wykorzystuje się alfa i beta hydroksykwasy lub ich pochodne. W zależności od siły działania peelingi dzielimy na: powierzchowne, średniogłębokie i głębokie. Peelingi stosowane są w celu  odmłodzenia skóry, pobudzenia produkcji nowych włókien kolagenowych, usunięcia drobnych  zmarszczek, usunięcia przebarwień, leczenia blizn, trądziku, problemów łojotokowych i rozstępów. Informacje na temat rodzajów peelingów można znaleźć na portalu światurody.com – Twoja strona piękna albo zapytać naszych specjalistów.

W gabinecie Auri wykonujemy między innymi: peeling migdałowy, peeling kwasem azelainowym, peeling pirogronow,  peeling kwasem salicylowym, peeling kwasem kojowym, peeling glikolowy, peeling roztworem Messnera, TCA (Easy TCA) oraz peelingi INNO-PEEL.

Do cery trądzikowej rekomendowane są INNO PEEL, Skin Recovery oraz Lactoboi C.

 

INNO PEEL Skin Reconvery

Czas trwania zabiegu: od 30 min do 60 min

Cena zabiegu: 220 pln

Dla kogo jest przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu: Dla osób ze skóra tłustą, łojotokową, z tendencja do powstawania blizn potrądzikowych, rozstępów oraz z trądzikiem pospolitym.

Rekonwalescencja: od 3 do 5 dni

Sposób przygotowania do zabiegu: brak

Specjalista wykonujący zabieg: Monika Brudzyńska

 

Wskazania:

Przeciwwskazania:

 

Skin Recovery

Peeling działa silnie regenerująco i odbudowująco na włókna kolagenowe i elastynowe, dzięki czemu nastepuje znaczna poprawa sprężystości i napięcia skóry. Zapewnia skuteczne wygładzenie powierzchni skóry, spłycenie blizn i rozstępów. Normalizuje proces wydzielania melaniny, a tym samym likwiduje przebarwienia już istniejące i zapobiega powstawaniu nowych. Reguluje również wydzielanie sebum, dzięki czemu zmniejsza pory i w widoczny sposób poprawia strukturę, koloryt i ogólną kondycję skóry trądzikowej.

Efekty kuracji:

 

INNO PEEL Lactobio C

 

Czas trwania zabiegu: od 30 min do 90 min

Cena: 220 pln

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu: Dla osób z pierwszymi oznakami fotostarzenia w przebiegu trądziku różowatego oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy (przebarwienia).

Rekonwalenscencja: brak

Sposób przygotowania do zabiegu: brak

Specjalista wykonujący zabieg: Monika Brudzyńska

 

Wskazania

Przeciwwskazania:

 

Lactobio C

Kuracja przeznaczona dla skóry w okresie przedmenopauzalnym, z pierwszymi oznakami fotostarzenia (tj. utrata elastyczności i napięcia skóry), w przebiegu trądziku różowatego oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy (przebarwienia). Stanowi również skuteczną  terapię w przypadku cer pozbawionych blasku. Unikalne połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu I i III, które stymulują przebudowę włókien elastycznych oraz uszczelniają ściany naczyń włosowatych. Działa również silnie antyoksydacyjnie, reguluje melanogenezę oraz przywraca skórze blask i napięcie.

Efekty kuracji