ZeltiQ COOLSCULPTING – skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Czas trwania zabiegu: 60 min Cena: 1100 pln

Dla kogo przeznaczony jest zabieg:

Zabieg ten proponujemy osobom, którym nie udało się pozbyć tak niechcianej tkanki tłuszczowej przy pomocy diet i ćwiczeń. Szczególnie w tak newralgicznych miejscach jak uda (strona wewnętrzna i zewnętrzna), brzuch, przedramiona.

Rekonwalescencja: brak

Sposób przygotowania do zabiegu: brak zaleceń

Specjalista wykonujący zabieg: Monika Brudzyńska

Wskazania:

Redukcja tkanki tłuszczowej w obszarach problemowych, takich jak:

Modelowanie sylwetki

Przeciwwskazania:

 

Informacje szczegółowe:

ZeltiqT  to długo oczekiwane urządzenie, które umożliwia skuteczne nieinwazyjne zabiegi konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Firma Zeltiq połączyła naukowe działanie kriolipolizy CryolipolysisT z zaawansowaną inżynierią, stwarzając system Zeltiq. To, co odróżnia zabieg Zeltiq od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, to zastosowanie zaawansowanej technologii chłodzenia, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe, stale je eliminując, a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki. Zaletą systemu jest miedzy innymi eliminacja fałd tkanki tłuszczowej opornych na dietę i ćwiczenia, możliwość miejscowej redukcji tłuszczu wybranych okolic ciała, a także bezbolesność zabiegu. Rezultaty widoczne są już po jednym zabiegu, po kolejnych kumulują się i utrwalają.

System Zeltiq zawiera różne nieinwazyjne aplikatory do chłodzenia tkanek, które są kontrolowane przez precyzyjnie skonstruowany system monitorujący. Aby wykonać zabieg Zeltiq, należy przyłożyć aplikator do docelowego obszaru zabiegowego w celu pobrania energii (chłodzenie) z leżącej poniżej tkanki tłuszczowej.

Rezultaty metody ZeltiqT

Wyniki badań klinicznych wykazały, że zabieg Zeltiq zapewnia zauważalną, możliwą do zmierzenia redukcję tkanki tłuszczowej u odpowiednio wybranych pacjentów w ciągu dwóch do czterech miesięcy po zabiegu. Dodatkowe zabiegi Zeltiq można przeprowadzać w okresie od dwóch do czterech miesięcy po zabiegu początkowym, aby uzyskać większy ubytek tkanki tłuszczowej. U pacjentów, u których występuje redukcja tkanki tłuszczowej, stwierdza się trwałe wyniki przez okres minimum sześciu miesięcy od zabiegu Zeltiq.

Badania długoterminowe nie zostały jeszcze zakończone. Wiadomo, że ekspozycja na zimno sprawia, że komórki tłuszczowe inicjują proces naturalnej eliminacji, w wyniku którego następuje stopniowe zmniejszenie grubości warstwy tłuszczowej. Komórki tłuszczowe w leczonym obszarze są powoli usuwane w trakcie normalnego procesu metabolicznego organizmu, podobnie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. Oczekuje się, że eliminacja komórek tłuszczowych będąca wynikiem zabiegu Zeltiq będzie trwać tak długo, jak to się dzieje w przypadku zabiegu usuwania komórek tłuszczowych metodami inwazyjnymi np. liposukcją.

Rezultaty zabiegu Zeltiq nie są tak szybkie czy radykalne, jak rezultaty zabiegów inwazyjnych, takich jak liposukcja. Niemniej jednak w przypadku pacjentów, którzy chcą uniknąć bólu, ryzyka i czasu rekonwalescencji związanego z zabiegami chirurgicznymi, zabieg Zeltiq może być preferowany.

Efekty przed i po:

zeltiq-images

 

skuteczna-redukcja-tkanki-tluszczowej-