Masaże

Masaż – jest to zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca.

Cena: od 80 zł do 210 zł w zależności od okolicy oraz typu masażu

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu: Dla osób chcących zachować młodość i jędrność skóry na dłużej oraz polepszyć samopoczucie.

Rekonwalescencja: brak

Specjalista wykonujący zabieg: Kaja

 

MASAŻE TWARZY

Lifting Fusion 3D

Rewolucyjny masaż twarzy intensywnie liftingujący, delikatnie drenujący, głęboko rozluźniający. Masaż wykonywany jest na bazie naturalnych kosmetyków – ajurwedyjskiego oleju KUMTHALAM. Składa się z fazy drenażu limfatycznego, fazy relaksacyjnej, pobudzającego masażu twarzy i ponownie fazy relaksacyjnej.

Czas trwania: 50 min      Cena: 140 zł

Masaż QIURO

Hiszpański, przeciwzmarszczkowy masaż twarzy i dekoltu wykonywany na bazie naturalnych olejków. Składa się z masażu oraz fazy rozcierania – opracowywania i następnie rolowania zmarszczek. Może być połączony z peelingiem ziołowym i maseczką. 6-8 zabiegów wygładza zmarszczki i poprawia jej kondycję. Po serii zabiegów, stosowany  raz w miesiącu.

Czas trwania: 50 min      Cena: 140 PLN

HAWAJSKI- to relaksujący i rozprężający mięśnie twarzy masaż wywodzący się z tradycji hawajskiej i polinezyjskiej. Likwiduje napięcia, obrzęki i złogi. Poprawia napięcia włókien kolagenowych.

Czas trwania: 30 min      Cena: 120 PLN

MASAŻ PUNKTÓW MARMA- Pobudzający i rewitalizujący masaż ajurwedyjski twarzy, szyi i dekoltu na bazie naturalnego oleju KUMTHALAM. Składa się z masażu zasadniczego i fazy pobudzania punktów Marma.

Czas trwania: 30 min      Cena:120 PLN

MASAŻE GŁOWY

AJURWEDYJSKI MASAŻ GŁOWY – SHIROABHYANGA-To masaż głowy polanej ciepłym olejem ziołowym. Ajurwedyjska technika pozwalająca na uwolnienie nagromadzonego napięcia i wyciszenie. Masaż koi nerwy, redukuje zmęczenie, zwalcza dolegliwości bólowe, migrenowe, depresje i nerwice

Czas trwania: 50 min     Cena:150 PLN

AKTYWACJA CZAKR MINERAŁAMI Z AROMATERAPIĄ OLEJKAMI NA CZAKR – dodatek do masażu twarzy lub masażu głowy

Czas trwania: 30 min     Cena:80 PLN

AJURWEDYJSKIE MASECZKI ZIOŁOWE

1.LEPAM VATA – odżywcza i przeciwzmarszczkowa, anti-aging. Dla skóry suchej, z objawami starzenia się, ze zmarszczkami, ciemnej, szorstkiej, destruktywnej, dla osób starszych, dla osób na diecie, cierpiących na bulimię, anoreksję

2.LEPAM PITA – kojąca i poprawiająca koloryt skóry, wyciszająca. Dla skóry suchej i mieszanej, zaczerwienionej, wrażliwej, delikatnej, naczynkowej, zmęczonej, mało dotlenionej z przebarwieniami pigmentacyjnymi, jasnej, różowo- czerwonej.

3.LEPAM KAPHA – przeciwzapalna, oczyszczająca i detoksykująca. Dla skóry tłustej, bladej, z zaskórnikami, ze zmianami zapalnymi, z problemem trądzika różowatego.

Czas trwania: około 25 min Cena: 50 PLN

MASAŻE CIAŁA

MASAŻ MAROKAŃSKI- Wyodrębniony z rytuału Hammam masaż jest zabiegiem głęboko relaksującym. Podczas masażu wykonuje się ruchy drenujące całego ciała.

Czas trwania: 90 min            Cena:200 PLN

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI – MASAŻ JAMBIRA PINDA SVEDA -W   Ajurwedzie należy on do zabiegów napotnych i redukujących. Daje niezwykle przyjemne odczucie odprężenia, rozluźnienia, przyjemnego rozgrzania ciała. Usuwa toksyny, odżywia, ujędrnia, pobudza krążenie żylne i limfatyczne oraz mikrokrążenie skóry, łagodzi napięcia i bóle, zwiększa sprawność stawów.

Czas trwania: ok 60 min      Cena:180 zł + 30 zł za stemple

MASAŻ BALIJSKI (INDONEZYJSKI)- Jest wyjątkowy ponieważ w trakcie jednej sesji łączy masaż z elementami akupresury, refleksologii, jogi i aromaterapii. W swej istocie, balijski masaż jest drobiazgowym i niezwykłym systemem terapeutycznym, który ma na celu wprowadzenie ciała i umysłu w stan pełnej harmonii, a co za tym idzie w stan dobrego zdrowia i samopoczucia, spokoju i duchowej odnowy.

Czas trwania:  Cena:200 PLN  ,       Czas trwania: 60 min  Cena: 180 PLN

PEELING ZIOŁOWY- Ajurwedyjski peeling ziołowy zawierający proszek z kwiatu nagietka i skrzypu polnego, jęczmienia , skrobi zbożowej i proszku z kokosa doskonale oczyści skórę twarzy. Stosowany przed masażem.

Czas Trwania: 10 min Cena: 30 PLN