Endermologia LPG

Endermologia Cellu M6 Keymodule [2]i

Czas trwania: ok. 35 min

Cena:  pakiet 10 zabiegów na jedną okolicę – 1300 pln strój GRATIS, pakiet 20 zabiegów na dwie okolice

 

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu:  Najnowszy aparat Cellu M6R Keymodule [2] i oferuje estetyczne, terapeutyczne oraz sportowe zabiegi EndermologieR na ciało, twarz, szyję, dekolt i biust. Jest to jedyne urządzenie zdolne do kompleksowego leczenia tkanki łącznej. Seria zabiegów pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej od 1 do 3 cm na terapeutyzowanym obszarze.

Rekonwalescencja: brak wskazań

Sposób przygotowania do zabiegu: brak zaleceń

Specjalista wykonujący zabieg:  Monika Brudzyńska

Wskazania:

Przeciwwskazania:

Informacje szczegółowe:

Endermologia  wykorzystywana  jest m.in. do zwalczania cellulitu, zmniejszenia poduszeczek tłuszczowych, wspomagania leczenia blizn, przywarć, oparzeń, zwłóknień, rozstępów, żylaków i innych problemów dermatologicznych. Najbardziej jednak spektakularne efekty uzyskuje się w zwalczaniu cellulitu. W chwili obecnej bowiem już osiem a nawet dziewięć na dziesięć pań jest dotkniętych tą przykrą dolegliwością. Obniża się również graniczny wiek, jak też dolegliwość ta zaczyna dotykać także osoby szczupłe. Niektóre z pań próbowały poradzić sobie z tym problemem przy pomocy intensywnych i długotrwałych ćwiczeń fizycznych. Niestety okazuje się, że nie są one w stanie zlikwidować „pomarańczowej skórki”. Gdyby się bowiem nawet udało na zasadzie naturalnej bądź inwazyjnej metody doprowadzić do zmniejszenia czy likwidacji poduszek tłuszczowych, skóra nie jest w stanie samoistnie powrócić do swego poprzedniego stanu, odzyskać dawnej elastyczności. Technika LPGR  LiftmassageR  służy do wykonania zabiegów pomagających w walce z objawami starzenia na najbardziej delikatnych częściach ciała.

Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia i częstotliwości zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie czy ujędrnianie dostępne są dla każdego rodzaju skóry.

Teraz można zaoferować pełną ofertę zabiegów przy użyciu jednego, precyzyjnego aparatu.

 

Endermologia-Cellu-M6-