gabinet medycyny estetycznej - Auri

INNO Peel

W ramach pakiety INNO PEEL proponujemy peeling, które są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta.

 

INNO PEEL Antiaging

 

Czas trwania zabiegu: od 30 min do 60 min
Cena zabiegu: 250pln

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu:  Zabieg antiaging jest polecany osobą z oznakami starzenia się skóry.

Rekonwalenscencja: brak
Sposób przygotowania do zabiegu: brak zaleceń
Specjalista wykonujący zabieg: Monika Brudzyńska

Wskazania:

Przeciwwskazania:

 

Antiaging

Peeling zawiera kwasy AHA, które znane są ze swoich właściwości silnie nawilżających, mają dużą zdolność penetrowania i powodują niewidoczne dla oka złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Stymulują fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych co powoduje, że skóra odzyskuje prawidłowe napięcie. Wspomagają proces odnowy komórkowej, poprawiają koloryt i teksturę skóry, spłycają drobne i głębsze zmarszczki.

Efekty kuracji

INNO PEEL Skin Reconvery

 

Czas trwania zabiegu: od 30min do 60 min
Cenna zabiegu: 220pln

 

Dla kogo jest przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu: Dla osób ze skóra tłustą, łojotokową, z tendencja do powstawania blizn potradzikowych, rozstępy oraz z trądzikiem pospolitym.

 

Rekonwalenscencja: od 3 do 5 dni
Sposób przygotowania do zabiegu: brak
Specjalista wykonujący zabieg: Monika Brudzyńska

 

Wskazania:

 

Przeciwwskazania:

 

 

Skin Recovery

Peeling działa silnie regenerująco i odbudowująco na włókna kolagenowe i elastynowe, dzięki czemu nastepuje znaczna poprawa sprężystości i napięcia skóry. Zapewnia skuteczne wygładzenie powierzchni skóry, spłycenie blizn i rozstępów. Normalizuje proces wydzielania melaniny, a tym samym likwiduje przebarwienia już istniejące i zapobiega powstawaniu nowych. Reguluje również wydzielanie sebum, dzięki czemu zmniejsza pory i w widoczny sposób poprawia strukturę, koloryt i ogólną kondycję skóry trądzikowej.

Efekty kuracji:

regulacja wydzielania sebum. spłycenie blizn potrądzikowych i rozstępów. ogólna poprawa kolorytu i tekstury skóry. regeneracja i odbudowa włókien kolagenowych i elastynowych. stymulacja procesu odnowy komórek.

 

 

INNO PEEL Lactobio C

 

Czas trwania zabiegu: od 30min do 90min
Cena: 220pln

 

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu: Dla osób z pierwszymi oznakami fotostarzenia w przebiegu trądziku różowatego oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy (przebarwienia).

Rekonwalenscencja: brak

Sposób przygotowania do zabiegu: brak
Specjalista wykonujący zabieg: Monika Brudzyńska

 

Wskazania

 

Przeciwwskazania:

 

Lactobio C

Kuracja przeznaczona dla skóry w okresie przedmenopauzalnym, z pierwszymi oznakami fotostarzenia (tj. utrata elastyczności i napięcia skóry), w przebiegu trądziku różowatego oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy (przebarwienia). Stanowi również skuteczną  terapię w przypadku cer pozbawionych blasku. Unikalne połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu I i III, które stymulują przebudowę włókien elastycznych oraz uszczelniają ściany naczyń włosowatych. Działa również silnie antyoksydacyjnie, reguluje melanogenezę oraz przywraca skórze blask i napięcie.

 

Efekty kuracji