gabinet medycyny estetycznej - Auri

Nowości

MEDYCYNA REGENERACYJNA

MICRO & NANO FAT to najnowocześniejsze połączenie medycyny regeneracyjnej i wolumetrii. Dzięki wykorzystaniu własnego tłuszczu pacjenta, który jest najbezpieczniejszym możliwym materiałem i optymalizacji procedury od zastosowania znieczulenia, poprzez przetwarzanie pobranej tkanki aż po jej podanie w preferowane okolice, zabieg jest niezwykle bezpieczny i daje niezwykle trwałe rezultaty.

MICRO I NANO FAT – NAJNOWSZA, BEZPIECZNA, MAŁOINWAZYJNA METODA LIPOFILLINGU W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Zabieg polega na pobraniu z okolicy talii niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli opatentowanej przez Dr Goisisa po uprzednim znieczuleniu okolicy roztworem tumesencyjnym (takim samym jaki używany jest podczas liposukcji). Pobrany materiał jest następnie płukany i filtrowany w odpowiednio do tego celu przygotowanym i zaprojektowanym systemie, aby usunąć z niego erytrocyty oraz płyn znieczulający, które mogłyby redukować finalny efekt zabiegu. Część pobranego tłuszczu przetwarzana jest w celu uzyskania Nano Fat – tłuszczu zmikronizowanego, gdzie adipocyty (komórki tłuszczowe) są niszczone, a komórki macierzyste są uwalniane.

Taki preparat podawany jest tuż pod powierzchnię skóry, co powoduje jej odżywienie, rozświetlenie, rewitalizację i napięcie. Pozostałą część pobranego tłuszczu (micro fat) wykorzystujemy w wolumetrii. Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy możliwy wypełniacz, gdyż jest tkanką własną pacjenta. Przy jego pomocy możemy zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe, zredukować oznaki zmęczenia w okolicy oczu, wymodelować usta i brodę, poprawić kontur nosa, zrewitalizować dłonie, odmłodzić okolicę szyi i dekolt, a nawet powiększyć piersi.