gabinet medycyny estetycznej - Auri

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Czas trwania: do 40 min

Cena: od 800 pln

Rekonwalescencja: picie wody do 1,5 litra

Sposób przygotowania do zabiegu: brak zaleceń

Specjalista wykonujący zabieg: lekarz

Dla kogo przeznaczony jest zabieg:

Zabieg wypełniaczami rekomendowany jest dla osób, które chcą się pozbyć zmarszczek i głębokich bruzd. Okolice, które mogą być obszarem zabiegu, to bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki na policzkach, opadnięte kąciki ust, zmarszczki wokół ust, usta (powiększanie i modelowanie) kości policzkowe.

Wskazania:

Wypelniacze-na-bazie-kwasu-hialuronowego

Przeciwwskazania:

 

Poniżej dwa zdjęcia pacjentki przed zabiegami z wykorzystaniem kwasu hialuronowe i po.

Wypelniacze_-glebokich_bruzd-

 

Wypelniacze_-głebokich_zmarszczek

 

U pacjentki zastosowano leczenie skojarzone w celu odmłodzenia twarzy: bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki czołowe, podkrążone oczy, zmarszczki wokół ust, zmarszczki na policzkach.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem występującym w tkankach organizmu. Znajduje się w całym ciele. Wypełnia przestrzeń międzykomórkową, a w skórze stanowi ponad 50%. Doskonale nawilża, dlatego dzieci mają tak delikatną, sprężystą i gładką skórę. Niestety z wiekiem ilość kwasu hialuronowego drastycznie maleje. Nasza skóra starzeje się, a po 40 roku życia mamy już o połowę mniej kwasu hialuronowego. Co powoduje wiotczenie skóry, utratę sprężystości, a w konsekwencji przybywa nam zmarszczek. Utrata kwasu hialuronowego powoduje, że skóra traci zdolność wiązania wody. Jedna cząsteczka kwasu wiąże około 250 cząsteczek wody. Jeżeli ilość tego ważnego składnika  się obniża, objawy starzenia stają się coraz bardziej widoczne. Zabieg polega na podaniu preparatu kwasu hialuronowego w linię zmarszczki. W zależności od okolicy trwa od 15 do 40 min. Do zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy. Jeśli czasem pojawi się delikatny obrzęk i zaczerwienienie, zniknie po 2-3 dniach. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Każde kolejne podanie kwasu hialuronowego wydłuża ten czas.

Kwas hialuronowy:

W naszych gabinetach pracujemy na:  StylAge, Restylane, Emerval