gabinet medycyny estetycznej - Auri

Mikrodermabrazja korundowa

Czas trwania zabiegu: 1h

Cena: 160 pln

Dla kogo przeznaczony jest zabieg:

Zabieg ten najczęściej zalecany jest osobom ze skórą wysuszoną słońcem, z przebarwieniami, bliznami po trądziku i rozszerzonymi porami. Można stosować go jako przygotowanie do peelingu w celu uzyskania większego efektu niż po każdym zabiegu z osobna. Mikrodermabrazja daje rewelacyjne efekty w przypadkach małych blizn, plam starczych, zmian na skórze po trądziku. Mikrodermabrazja pozwala pozbyć się nie tylko większości problemów dotyczących twarzy, ale również innych niedoskonałości skóry, jak cellulit, rozstępy, czy też uporać się z jej ogólną wiotkością.

Rekonwalescencja: do 2 dni Sposób przygotowania do zabiegu: brak zaleceń Specjalista wykonujący zabieg: Monika Brudzyńska

Wskazania:

Przeciwwskazania:

Mikrodermabrazja korundowa

Informacja rozszerzona

Zalety mikrodermabrazji:  bezpieczna kontrolowana głębokość ścierania – pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny – nie ma ograniczeń wiekowych – zabieg jest bezbolesny – możliwość częstego powtarzania – alternatywa dla osób nietolerujących peelingu chemicznego – likwidacja drobnych zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń – odnowa komórkowa – generalna regeneracja skóry – eliminacja nadmiernego rogowacenia, suchości i uszkodzeń poslonecznych – przyspieszenie krążenia krwii i limfy – zwiększenie absorbcji kosmetyków – odżywienie i nawilżenie skóry -wzmocnienie zdolności obronnych skóry

Efekty po serii zabiegów:

natychmiastowe: – poprawa jakości stanu skóry (struktura i kolor) – zwiększenie elastyczności – zmniejszenie rozszerzonych porów – spłycenie powierzchownych zmarszczek – usunięcie przebarwień posłonecznych (lub starczych)

długotrwałe: – poprawienie nawilżenia skóry – zmniejszenie uszkodzeń posłonecznych – widoczna regeneracja skóry

Mikrodermabrazja korundowa wyposażona jest w specjalną głowicę ścierającą, która uwalnia podciśnieniem strumień kryształków, te zaś uderzają w powierzchnię skóry z dużą prędkością, ale w delikatny sposób usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek, wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Złuszczanie następuje stopniowo, dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn.