mezoterapia mikroigłowa INNO ROLLER

Czas trwania zabiegu: 1 h

Cena: pojedynczy zabieg 350 pln; seria 6×190

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu:

Dla osób, które chcą stymulacją odbudować uszkodzenia w warstwie skóry właściwej oraz zwiększyć syntezę kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry.

W gabinecie medycyny estetycznej AURI proponujemy Państwu następujące zabiegi INNO ROLLER:

Wskazania:

Przeciwwskazania:

Mezoterapia-mikroiglowa-INNO-Roller

Informacja szczegółowa:

Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny.

Aby zwiększyć przenikani,e opracowano INNO-ROLLER wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 500 000 mikrokanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100 000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych.

Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8%, co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.

Mechanizm działania:

Igły nakłuwają naskórek aż do skóry właściwej tworząc mikrokanały. Zwiększa to diametralnie wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kanały te są otwarte około godziny. W tym czasie należy zaaplikować na skórę odżywczy mezokoktajl.