gabinet medycyny estetycznej - Auri

Mezoterapia esteticPen

Mezoterapia esteticPen INNOAESTHETICS

Czas trwania zabiegu: 1 h

Cena: pojedynczy zabieg 190, Pakiety ustalamy indywidualnie

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu:

Dla osób, które chcą stymulacją odbudować uszkodzenia w warstwie skóry właściwej oraz zwiększyć syntezę kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry.

W gabinecie medycyny estetycznej AURI proponujemy Państwu następujące zabiegi  esteticPen:

WSKAZANIA:

PRZECIWWSKAZANIA:

INFORMACJA SZCZEGÓŁOWA:

Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny.

Aby zwiększyć przenikanie opracowano esteticPen wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 500 000 mikrokanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100 000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych.

Stymulacja skóry za pomocą esteticPen daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8%, co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.

Znalezione obrazy dla zapytania esteticpen