gabinet medycyny estetycznej - Auri

mezoterapia bezigłowa NNM LipoKontour

Czas trwania: od 20 do 60 min

Cena: od 150 pln

Rekonwalenscescja: brak wskazań.

Sposób przygotowania do zabiegu: brak zaleceń

Specjalista wykonujący zabieg: Monika Brudzyńska

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu.

NNMT LIPO KONTOUR jest medycznym systemem do rozpuszczania tkanki tłuszczowej, zwalczania cellulitu, redukcji zmarszczek, wybielania skóry oraz uszczelniania naczyń krwionosinych. Metoda NNMT LIPO KONTOUR wykorzystuje specjalne impulsy elektryczne zaprojektowane w celu łagodzenia przekrwienia tkanki.

Wskazania:

Przeciwwskazania:

Informacja szczegółowa:

Zalety NNMT LIPO KONTOUR:

NNMT LIPO KONTOUR jest nowoczesnym i zaawansowanym urządzeniem do medycyny estetycznej. Mieści w sobie eleganckie wzornictwo, dotykowy ekran kolorowy TFT, możliwość elastycznego dopasowania i rozbudowania za pomocą dodatkowych programów – wszystko to oparte na najnowszych technologiach.

Podstawowe właściwości NNMT LIPO KONTOUR

Innowacyjne podejście do kompozycji substancji aktywnych składających się z:

Proces AquaforezyT

NNMT LIPO KONTOUR bazuje na nowej technice, zwanej AquaforeząT, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne, mające wpływ na rozwój cellulitu. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi.

Proces AquaforezyT wykorzystuje synergiczny efekt:

Proces AquaforezyT NNMT LIPO KONTOUR

Komórkowy kanał wodny i aquapory

Terapia przeciwcellulitowa

Metoda  NNMT LIPO KONTOUR bazuje na nowej technice o nazwie AquaforezaT, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają skutecznie reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne mające wpływ na rozwój cellulitu. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi. Specjalnie opracowane środki o działaniu miejscowym zmieszane z przewodzącym żelem tworzą substancje aktywne o silnym działaniu nawilżającym, przeciwutleniającym i stymulującym metabolizm. AquaforezaT sprawia, że substancje te są równomiernie rozprowadzane w leczonych tkankach. Każda sesja terapeutyczna trwa od 20 do 60 minut. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów. Wyraźne korzyści można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach, jakkolwiek zależy to od stopnia nasilenia cellulitu.

AquaforezaT jest metodą bardzo przyjazną dla pacjentki, która nie odczuwa żadnego dyskomfortu podczas zabiegów. Parametry terapii dostosowuje się płynnie do progu odczuwania pacjentki, a intensywność terapii można regulować tak, aby pacjentka nie odczuwała dyskomfortu. Po zakończeniu zabiegu pacjentka może natychmiast wrócić do normalnych czynności. W pierwszej części serii zabiegów zaleca się zaplanowanie kilku wizyt w krótszym odstępie czasowym, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Terapia-przeciwcellulitowa-LIPO-KONTOUR

Terapia przeciwzmarszczkowa

Bezigłowa Mezoterapia NNMT sięga do podłoża procesów związanych ze starzeniem się skóry.

AquaforezaT wywołuje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry.

Substancje Aktywne i żel do AquaforezyT zawierają duże ilości składników nawilżających, przeciwutleniaczy, DL-Pantenol, immunostymulanty oraz naturalne wyciągi roślinne. AquaforezaT jest metodą umożliwiającą głęboką penetrację tkanki przez składniki zawarte w „koktajlu” substancji aktywnych.

Synergia specjalnych impulsów elektrycznych AquaforezyT i efektywnie dostarczanego „koktajlu” substancji aktywnych przynosi maksymalny możliwy do uzyskania efekt.

Przyczyny powstawania zmarszczek

Pojawianie się zmarszczek to naturalny aspekt starzenia. W jego wyniku dochodzi do pogorszenia nawodnienia skóry i zmniejszenia produkcji włókien elastynowych i kolagenowych.

Jednym z ważnych czynników jest również występowanie wolnych rodników. Ogólnie ujmując, zjawiska tego nie można zahamować, lecz jego przebieg daje się znacznie spowolnić. Jedyną skuteczną metodą walki ze zmarszczkami jest poprawa odżywienia skóry właściwej.

Troska o nasz wygląd jest dla nas wszystkich wyzwaniem. Wpływ słońca, skażenie środowiska i dieta daleka od ideału może w dramatyczny sposób wpływać na to jak wyglądamy i jak się czujemy.

Zmarszczki są spowodowane przez:

Efekty Bezigłowej Mezoterapii NNMT – terapia przeciwzmarszczkowa

Efekty Bezigłowej Mezoterapii NNMT - terapia przeciwzmarszczkowa