Kadra

dr Anna Płatkowska-Szczerek 

Anna Płatkowska – Szczerek  jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarskim. Aktualnie jest doktorantką w Zakładzie Psychodermatologii wspomnianej uczelni, gdzie prowadzi działalność dydaktyczną w zakresie dermatologii, alergologii oraz immunologii klinicznej.
Aktywnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju kursach i szkoleniach (m.in. staż w Charité – Universitätsmedizin w Berlinie). Członkini takich towarzystw naukowych jak: Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Polskie Towarzystwo Alergologiczne, ESDR (European Society for Dermatological Research), EAACI (European Academy of  Alergy and Clinical Immunology) oraz WAO (World Allergy Organization).

Anna Płatkowska – Szczerek, to autorka łączonych terapii chorób skóry, w których leczenie dermatologiczne uzupełnia zabiegami medycyny estetycznej. W swojej codziennej pracy współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny w celu jak najbardziej kompleksowego podejścia do pacjenta i skutecznego rozwiązania jego problemu. 

dr n. med Marcin Repetowski.

Jest lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem.  Ukończył Wojskową Akademię Medyczną z tytułem naukowym doktora nauk medycznych. Członek stowarzyszenia Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

W swojej praktyce stosuję najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokłada wszelkich możliwych starań, aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort, efekty zabiegowe i bezpieczeństwo. W trosce o Pacjentów dba nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Gwarantuj, że każdy zabieg, konsultację, czy operację wykonuję z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa. Dr Repetowski wykonuje zabiegi podstawowe i zaawansowane z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy np. korekty nosa, uszu, plastyka powiek.

Dr Marcin Noweta
Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology ). Autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Redaktor prowadzący portalu dermatologicznego e-dermatologia.pl.
Doświadczenie i umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowym

 

 

 

mgr kosmetologii
Sandra Ciesłowska-Bogucka jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W zawodzie jest od 6 lat. Specjalizuje się w kosmetyce profesjonalnej twarzy, a także spa&wellness. Jest  osobą otwartą na nowości i szukającą co raz to nowych rozwiązań problemów swoich klientów. W połączeniu ze zdobytym doświadczeniem daje to gwarancję w pełni profesjonalnej i kompleksowej opieki.