Kadra

dr n. med Marcin Repetowski.

Jest lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem.  Ukończył Wojskową Akademię Medyczną z tytułem naukowym doktora nauk medycznych. Członek stowarzyszenia Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

W swojej praktyce stosuję najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokłada wszelkich możliwych starań, aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort, efekty zabiegowe i bezpieczeństwo. W trosce o Pacjentów dba nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Gwarantuj, że każdy zabieg, konsultację, czy operację wykonuję z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa. Dr Repetowski wykonuje zabiegi podstawowe i zaawansowane z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy np. korekty nosa, uszu, plastyka powiek.

Dr Marcin Noweta
Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology ). Autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Redaktor prowadzący portalu dermatologicznego e-dermatologia.pl.
Doświadczenie i umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowym
Monika Brudzyńska
Kosmetyczka z długoletnią praktyką z zakresu kosmetyki profesjonalnej, przeciwstarzeniowej oraz trądzikowej. Dysponuje ogromną wiedzą z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Na swym koncie ma liczne certyfikaty, które uprawniają do wykonywania specjalistycznych zabiegów dermo-kosmetycznych. Uczestniczy w wielu seminariach poświęconych medycynie estetycznej, wciąż podnosi swe kwalifikacje.

Magdalena Czajka kosmetolog

Magda jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji w Warszawie. W zawodzie już od 11 lat. Pasjonuje ją podologia , dermatologia. Jest osobą otwartą na nowości i szukającą co raz to nowych rozwiązań problemów swoich Klientów. W połączeniu z ogromnym doświadczeniem daje to gwarancję w pełni profesjonalne i kompleksowej opieki.
Jednak Magda ma też swoje słabości. Jej słabością jest motocykl Yamaha R6. Jest trochę szalona, posiada poczucie humoru i dystans do siebie.
Panowie to dla Was szansa – w trakcie zabiegu możecie porozmawiać i o kremach i o motocyklach.